Fenntartó:
Közép-Budai Tankerületi Központ
Közös tánc, közös élmények
Április végén iskolánk 10 tanulója fellépett a Városmajori Kós Károly Általános Iskola diákjaival a MOM Kulturális Központban.
A fellépés előtt többször is gyakoroltunk együtt.
A fellépés nagyon jól sikerült.
Tanulóink örömmel vettek részt a programban.
Nemrég újra találkoztunk.
A Kós iskola diákjai ellátogattak hozzánk.
Iskolánk udvarán közösen töltöttük a délelőttöt.
Beszélgettünk, sütiztünk és fagyiztunk.
Jó volt újra együtt lenni.
Sok vidám élménnyel gazdagodtunk.
https://gennaroiskola.hu/hirek#sigFreeId048e4b6ab0
A 11/3. osztály tanulói megszőtték a ballagási tarisznyákat
https://gennaroiskola.hu/hirek#sigFreeIdee3abf7fc0
Önálló életvezetés szakkör - látogatás a Citadellához

https://gennaroiskola.hu/hirek#sigFreeIda90476afc9
Osztálykirándulás 12/3

https://gennaroiskola.hu/hirek#sigFreeIdfbdebe01b1
Kutyák nemezelése

https://gennaroiskola.hu/hirek#sigFreeId80dd61942d
Gratulálunk Zolnai Leventének, a tankerület kiváló tanulójának, aki iskolánk első ASD tagozatos kiváló diákja!

Köszönet
Köszönjük a Diligent Hungary felajánlását! A gyerekek boldogan vették birtokba az új bútorokat.
https://gennaroiskola.hu/hirek#sigFreeIdf6e0dfb9a1
Osztálykirándulás
Busszal, metróval mentünk a Néprajzi Múzeumba.
A múzeumban János vitézről tanultunk
János vitéz bátor volt.
Mi is lehetünk bátrak.
A János vitéz című történetet Petőfi Sándor írta.
Petőfi Sándor régen élt.
A János vitézben régi tárgyakról is olvashatunk.
A múzeumban megnézhettük ezeket a régi tárgyakat.
Régi ruhákat vehettünk fel.
Énekeltünk, rajzoltunk.
Nagyon jól éreztük magunkat.
Köszönjük!
A múzeum után fagylaltot is ettünk.
11/3. osztály
https://gennaroiskola.hu/hirek#sigFreeId084de497fc
Büszkeségeink
Szívből gratulálunk Boros Attila Józsefné, Kinga kolléganőnknek, aki elnyerte a Tankerület kiváló pedagógusa 2026 díjat és Háder Adriána kolléganőnknek, aki a Tankerület kiváló dolgozója 2026 díjat vihette haza. Büszkék vagyunk rájuk, köszönjük a munkájukat!


Kihívás napjakihivas-napja-4
Május 27-én volt a Kihívás Napja.
Vendégek jöttek a Fekete István iskolából.
Együtt sportoltunk.
15 feladatot teljesítettünk.
Futottunk, ugrottunk, dobtunk.
Voltak ügyességi feladatok is.
Partizán játékot játszottunk.
Móni néni almás süteményt sütött.
https://gennaroiskola.hu/hirek#sigFreeIdba46063adb



