gennaro logo new

2013. december 02.

IMAG03832013. november 27-én került megrendezésre a Szent Miklós Általános Iskola, EGYMI, Kollégium és Gyermekotthonban a Fővárosi Szavalóverseny, amelyen a szegregált gyógypedagógiai intézmények diákjai vehettek részt.
A verseny témája ebben az évben "Színes Világ" volt, amely lehetőséget adott arra, hogy a magyar és külföldi költők versei közül széles körben válasszanak a résztvevők.
Iskolánkat Maszlag Mihály és Németh Csaba képviselték nagyon szép sikerrel.
Maszlag Mihály Reményik Sándor: A göncöl szekerén című versét mondta el, amellyel első helyezést ért el. Németh Csaba Csanádi Imre: Gyönyörű szörnyeteg című versének előadásával második helyezést ért el.

Mindnyájan nagyon örülünk a sikerüknek! Büszkék vagyunk rájuk!

 

Fotó: Katzenbachné Loványi Tünde, Herbály Anikó

Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech