gennaro logo new

A párás, esős idő ellenére jó hangulatban rendeztük meg a 47. Gyógypedagógiai Intézmények Fővárosi Kulturális Fesztiválját. A reggeli hivatalos megnyitó után négy helyszínen kezdődtek a fellépések. Tánc, vers és prózamondás, dráma/mesejáték és zene/ének kategóriában mutatták be tanulóink műsorszámaikat. A megjelent 27 intézmény 355 fellépője az eredményhirdetés után megebédelt majd kapcsolódva a vendégül meghívott környékbeli iskolásokkal, közösen vettek részt a délutáni programokon. Nagy sikere  volt idén is a Béla Műhely interaktív zenélésének és a kutyás foglalkozásoknak. Az ÉFOÉSZ kollégáival való ismerkedés egy új színfoltja volt a Fesztiválnak. A Szeretetszínház előadása pedig magával ragadta a közönséget, diákjaink egyként izgultak a szereplőkkel, hogy megtalálják Ózt, a nagy varázslót.

Bízunk benne, hogy jövőre ismét együtt lehetünk!!! Mindenkit várunk szeretettel! :)

 További képek megtekintése itt: GALÉRIA

Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech