gennaro logo new

2023.05.15

kirándulás2A madarak és fák napja alkalmából a természetet szerettük volna közelebb hozni fiataljainkhoz, így iskolánk egy csoportja kirándulásra indult a környékre. Orgonaillatban tettünk egy rövid sétát a Széchenyi emlékműig, ahol fenyőligettel körbevett városi panoráma fogadott minket. A fiatalok a kilátást kémlelve a főváros több nevezetességét is felfedezték. Tovább egy erdei ösvényen vezetett az utunk, és nemsokára a Svábhegyen találtuk magunkat. Itt nagy lelkesedéssel megszavazásra került a fogaskerekűvel való továbbutazás. A kirándulást egy erdei játszótéren zártuk, ahol felfedeztük azt is, hogy nem minden virág illatos, ami szép. Visszaérkezve az iskolába a fiatalok ujjongva üdvözölték „otthon maradt” társaikat és lelkesen meséltek élményeikről.

 

Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech