2023.05.13

kép19A közös éneklés az együttlét öröme…

Ezt tapasztalhattuk meg május 12-én a Normafán, ahol második alkalommal került megrendezésre az Erdei Dalos Találkozó a „Madarak és Fák napja” alkalmából az Erdő Ajándéka Erdei Iskola és Alapítvány szervezésében.

Ezen az eseményen az esős időjárás miatt idén mindössze 2 intézmény vett részt, köztük a Fekete István Általános Iskola, Szakiskola és EGYMI tanulóival közösen alapított kórusunk, Hegyvidéki Dalolók néven.

Fiataljaink nagy lelkesedéssel és szorgalommal készültek az alkalomra, hogy legnagyobb szeretetükkel előadhassák a könnyed, tavaszi dalocskákat

A szabadtéri, szép környezetben való közös énekléssel szívvel-lélekkel kapcsolódtunk a zenéhez és a természethez egyaránt és hálánkat fejeztük ki az erdő csodás kincseiért.

A szürke hétköznapok mellett óhatatlanul szükség van az ilyen találkozókra, amelyek ünnepet adnak lelkünknek.

Pankáné Mezőfi Katalin
konduktor és kórusvezető