gennaro logo new

2022.10.05.

Hétfőn a Készségfejlesztő Iskola négy diákja megkezdte külső szakmai gyakorlatát.

Először az Ízlelő munkatársai bemutatták tanulóinknak az éttermet: bepillantottak a pult mögé, megnézték a raktárt.  Nem is gondoltuk volna, hogy ilyen gyorsan, de már az első nap bevezették őket a szakszerű terítés rejtelmeibe! Közben a tálcahasználatot is gyakorolták, végül pedig átfutották a menükártyát. Öröm volt látni kis csapatunk lelkesedését, ahogy figyeltek, ügyesen egyensúlyoztak a tálcával és mindent beleadva oldották meg a feladatokat!

Hálásan köszönjük az étterem munkatársai részéről a kedves fogadtatást!

Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech