gennaro logo new

2022.05.20.

madarekesfak4Az idén rendhagyó módon emlékeztünk meg a madarak és fák napjáról, mely már több, mint százéves hagyománnyal rendelkező emléknap.

Általános iskolánk tanulói tablók készítésével csatlakoztak ehhez a jeles naphoz.

Készségfejlesztő iskolánk, az idén először megrendezésre kerülő Normafa Dalos Találkozón vett részt. Több száz gyermek énekelt a helyszínen és ezzel egyidőben több ezer gyermek kapcsolódott hozzájuk országszerte. A rendezvény célja, hogy az éneklés erejével kapcsolja össze a gyerekeket a természettel. Ennek az élménynek a Gennaro kórusa is részese lehetett: vidám tavaszi dalokkal köszöntöttük a természet újraéledését. Az erdei tanösvény pályán az idén sajnos nem tudtunk részt venni, de a Normáfánál eltöltött délelőtt a kerület többi intézményével, a közös énekelés varázsa felejthetetlen élményt nyújtott iskolánk fiataljainak. Köszönjük az Erdő Ajándéka Erdei Iskola szervezését, mellyel reméljük, hogy hagyományteremtő útra lépett az Énekelj az erdőben! kezdeményezés.

Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech