2018. március 01.

IMG 20180226 154413Intézményünk tanulói részt vettek a XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat Zöld Iroda által, a MOM Kulturális Központ kupola termében megrendezésre kerülő "Szelektálj kreatívan!" interaktív vetélkedőn.
A vetélkedő témája a környezetvédelemmel kapcsolatos hulladék kezelésének megelőzéséről, a szelektív hulladékgyűjtésről és komposztálásról szólt.

A vetélkedőn izgalmas és változatos feladatokat oldottak meg a versenyzők a mindenapjainkat átölelő és megoldásra váró hulladék megelőzéssel kapcsolatban.
A verseny végeztével a Humusz Szövetség és a Fővárosi Közterület Fenntartó Zrt. szakmai zsűrije értékelte a megoldott tesztfeladatokat és a rajzos bevásárlótáska terveket.

IMG 20180226 134710

Az eredményhirdetésen került sor a "Pályázz kreatívan! – a hulladék megelőzésről és szelektálásról" című plakátkészítő verseny díjkiosztására is.
A "Szelektálj Kreatívan" versenyen csapatunk a dobogós 3.helyezést érte el.

A csapat tagjai Farnadi Fanni, Farkas Ottó és Halmágyi Gábor voltak, felkészítő tanáruk Katzenbachné Loványi Tünde.

IMG 20180226 163227

A plakátversenyen a "Szelektálók" csapat Szelektálás témában 1. helyezést ért el. A csapat tagjai Czimbalek Laura, Varga Lilian és Nagy-Czirok László. A "Zöldek" csapat Megelőzés témában 2. helyezést ért el. A csapat tagjai Farkas Ottó, Majer Nikolett és Szebeni Viktória. Felkészítő tanáruk Hencseiné Váraljai Vivien.

Gratulálunk a versenyeken elért kimagasló eredményekhez!
Köszönjük a Szervezőknek a hasznos, tartalmas, színvonalas és szemléletformáló vetélkedőt.