gennaro logo new

2015. november 02.

TOSH0126Intézményünk diákjai meghívást kaptak a Fogyatékosok Országos Diák- és Szabadidősport Szövetségétől (FODISZ) a SPAR Maraton futófesztivál keretein belül szervezett FODISZ Esélyegyenlőségi Futamra, mely 2015. október 10-én került megrendezésre.
A rendezvényen iskolánkat Hovanyec Ádám képviselte.
A szervezők az eseményen egy 400m-es külön futam keretein belül biztosítottak lehetőséget a fogyatékkal élő gyermekeknek, hogy ép társaikhoz hasonlóan ők is átélhessék a versenyzés örömeit és izgalmait. A futás után a résztvevők ebédet kaptak és a III. Kürtös Kalács Fesztivál jóvoltából egy kürtös kaláccsal is megvendégelték őket.

Pletser Ágnes  
gyógypedagógus

A fényképeket a résztvevők készítették.

Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech