gennaro logo new

2015. március 26.

DSC 0004Március 24-én, ebben a tanévben már másodszor tartottak a szelektív hulladékgyűjtésről interaktív órát a Fővárosi Közterület – Fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság munkatársai.
Most is nagyon érdekes és hasznos kétszer egy órát tölthettünk velük. A szelektív hulladékgyűjtésről való elméleti ismeretek felelevenítése után a gyakorlatban is elvégeztük a különböző hulladékfajták szelektálását a különféle gyűjtőedényekbe, egy frissen tanult versike segítségével.

 

 

Tanulóink nagyon élvezték a játékos foglalkozást. Szinte mindenki el akarta mondani a tanult verset, illetve mindannyian részt akartak venni a hulladékok szelektálásában.
A foglalkozást filmvetítés és kötetlen beszélgetés zárta.

 

Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech