gennaro logo new

előadás3szeptember 14-16. Velence

A tankerületi Diáktanács DÖK táborába voltunk hivatalosak, iskolánkat Márton Gergő 12. évfolyamos diákönkormányzati elnök képviselte, akit nagy örömmel üdvözöltek diáktársai érkezésünkkor.

Rövid bemutatkozás és a tankerületi diákelnök beszámolója után Gergő azonnal bekapcsolódott a munkába, amely igazán oldott, jó hangulatban telt. Egy workshop keretében feladatuk egy iskolai sütivásár lebonyolítása volt, a szervezési folyamat minden apró részletének megtervezésével, amely nem kis kihívás iskolai szinten. A csoportok ezután beszámoltak az adott témakörükről, kreativitásból nem volt hiány. Hallhattunk Valentin-napi bálról, sportnapról, Halloween buliról. Vagány plakátok készültek. Az előadások során Gergő is sok ötlettel gazdagodott. A fiatalok együttműködése hasznos elemeket hozhat saját iskolájukban is a megvalósítás terén, amikor hasonló feladathelyzetek előtt állnak.

Krafcsik Éva Gabriella
gyógypedagógus

 

Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech