gennaro logo new

Orient Press, 2012. december 07. www.orientpress.hu

Adománygyűjtést szervezett Budapest Főváros Kormányhivatala a Gennaro Verolino Általános Iskola és Speciális Szakiskola számára, valamint Mikulás-ünnepségen látta vendégül a diákokat. Ez az oktatási intézmény sajátos nevelési igényű gyermekek oktatásáról, szakképzéséről gondoskodik, valamint gyermekvédelmi szakellátás keretében otthont biztosít tanulói számára.

A kormányhivatal december közepén fejezi be a gyűjtést, a pénzből pedig egy különleges karácsonyi ajándékkal szeretné megajándékozni az iskola tanulóit.
Az adománygyűjtés alkalmából rendezett ünnepségen a Gór Nagy Mária Színitanoda másodéves növendékei szórakoztatták a gyermekeket, de a speciális iskola növendékei is készültek műsorszámmal, karácsonyi dalokat énekeltek társaiknak. A kisdiákok az ünnepély előtt a Parlamentbe látogattak, ahol körbekalauzolták őket a törvényhozás falai között.

Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech