2016. október 14.

elemIntézményünk benevezett a CCR REBAT Nonprofit Kft. és a Földbarátok közös szervezésében megrendezésre kerülő használt mobil- és elemgyűjtő versenyre. A verseny egyik célja a környezetvédelmi szemléletformálás, az, hogy mindenki megtanulja, hogy az elektronikai hulladék (pl. a mobiltelefon, az elem és akkumulátor) helye nem a háztartási hulladékgyűjtőkben van.

A verseny időpontja: 2016. október 1. - 2016. november 15.

Kérjük a kedves Szülőket, Ismerőseinket, hogy amennyiben van otthon, a rokonsági vagy az ismeretségi körükben használt elem vagy mobil telefon, juttassák el intézményünkbe.

A szervezők minden résztvevő részére az általuk gyűjtött hulladék súlyával arányos támogatási díjat fizetnek, amely szabadon felhasználható.
Az első öt legtöbb hulladékot gyűjtő pénznyereményben részesül.
A verseny további célja a Magyar Hospice Alapítvány támogatása minden összegyűjtött hulladék kilogrammja után 5 Ft-tal.

Köszönjük közreműködésüket!