2015. november 04.

kepIntézményünk csatlakozott az Iskolakert-hálózathoz, melyet az Iskolakertekért Alapítvány működtet.
2015. szeptember 18-án ÖKO-munkacsoportunk két tagja részt vett az I. Iskolakert-hálózati találkozón a Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskolában.
A rendezvényen az Iskolakert-hálózat tagjai, a csatlakozni kívánók és a különböző kapcsolódó szakterületek képviselői találkoztak. A fórumon bemutatásra kerültek az Iskolakertekért Alapítvány rövid- és középtávú tervei, a meglévő jó gyakorlatokat, valamint az Iskolakert-hálózati tagsággal járó kedvezmények.

A hálózat tagjai számára levelezőcsoport működik, amely lehetőséget ad a tagok közötti közvetlen kapcsolatra, információcserére. A tagság biztosítja az Iskolakertekért Alapítvány által megszerzett kedvezményekhez és ingyenes szolgáltatásokhoz való hozzájutás lehetőségét.

Pletser Ágnes