2021.10.13.

fodisz futasEbben az évben is neveztünk iskolánkkal a FODISZ Esélyegyenlőségi Futamra. Mielőtt a rajthoz álltunk, Szabó László a FODISZ elnöke köszöntötte a résztvevőket. A Zumba Centrumnak köszönhetően, zenés, zumbás bemelegítéssel készültünk rá a versenyre. A futamhoz idén csatlakozó Civilút Alapítvány ajándékkal is készült a résztvevőknek. Az október tizedikei Lelki Egészség Világnapjára felhívva a figyelmet, zöld baseball sapkát osztott szét a futam résztvevői között.

Az ötszáz méteres távot több, ismert paraolimpiai sportolóval teljesítettük. A verseny végén a szervezők ajándékkal és uzsonnával várták a befutó gyerekeket és felnőtteket. Tanulóink nagyon jól érezték magukat. A mozgás öröm!

Hartai Katalin