2020. szeptember 01.

fobejaratSok-sok óvintézkedés megtartása mellett kicsit visszafogottan kezdődött el nálunk is az új tanév.Nagyon örültünk egymásnak gyerekek, felnőttek egyaránt, de nem feledtük, nem feledhettük el, hogy vigyázni kell társaink és a saját egészségünkre.
A tanévnyitó ünnepség kiemelkedő pillanatai voltak azok, amikor az igazgatónő, a szülők képviselője és a Hegyvidéki Önkormányzat Oktatási Irodavezetője búcsúztatta Katona Gáborné igazgatóhelyettest, aki negyven évet töltött a Gennaro Iskolában.

A gyerekek hosszan tartó tapssal köszöntötték „Ági nénit”, aki mindig értük, a gyermekekért, a gyermekek érdekében tevékenykedett.
Nagyon jó érzéssel tölt el mindnyájunkat, hogy hosszú idő után újra gyermekek népesítik be az iskolát.
Vágyunk arra, hogy jó hangulatú tanórákat, vidám gyakorlati órákat, finom ebédeket, sport napot, kirándulást, iskolai ünnepségeket éljünk meg az iskola falai között együtt.