2018. december 21.

karacsony 2018 13A bársonytalpak nesztelenségével suhanó idő elhozta számunkra újra a karácsony csodáját.
Ilyenkor szeretünk kiszakadni a mindennapok körforgásából, s minden évben rendületlenül hisszük, várjuk, hogy az idei év valamilyen különleges élménnyel ajándékoz meg minket.
Hisszük és várjuk a csodát, amely mindig ott van körülöttünk, csak időt kell adni neki, hogy megmutathassa magát.

Amíg a gyermekeink a karácsonyfa alatt megbúvó ajándékokat keresik, mi, felnőttek régmúlt karácsonyok emlékét kutatva tudjuk azt, hogy mindaz, ami a legjobban bevésődött az emlékezetünkbe, az pénzért nem vehető meg.

karacsony 2018 24

Kívánom, hogy mindenki karácsonyát és egész életét Móricz Zsigmond örökérvényű gondolatai szőjék át: „A szeretet az élet"

Ammerné Nagymihály Emília