2016. április 07.

DSC 0167Nagyon örültünk neki, amikor megtudtuk, hogy a TIOP-1.1.1-12/1 „Intézményi informatikai infrastruktúra fejlesztése a közoktatásban" kiemelt projekt keretében az EDUCATIO Társadalmi Szolgáltató Nonprofit KFT közreműködésével egy interaktív táblát kapunk a tartozékaival. Az eszközök kiszállítása január közepéig történt meg. Ekkor kezdtük el kialakítani a nemrégiben átadásra kerülő fejlesztő szobát. Ez azért is volt nagy jelentőségű számunkra, mivel a tanév elején átadott multimédiás teremnek nagyon magas fokú volt a kihasználtsága.

A jelenleg birtok vett multimédiás fejlesztő szobában kiscsoportos és egyéni fejlesztéseket tartunk az autizmussal élő általános iskolai tanulóink számára. A terem berendezése alkalmas az egyéni igények szerinti átrendezésre.