2016. január 27.

3A Holokauszt áldozatainak nemzetközi emléknapja alkalmából reggel virágot helyeztünk el névadónk szobránál, emlékezve áldozatos tevékenységére.
Hagyománnyá vált ezen a napon, hogy video kapcsolatot létesítünk Acerrával, hogy virtuális részesei legyünk annak az emlékünnepségnek, melyet a Világ Igazainak tiszteletére rendeznek.

Sok kedves ismerőst üdvözölhettünk ebben az évben is a megemlékezők között, Rosalba Verolino asszonyt és családját, Jámbor Judith asszonyt, aki ebben az évben is segítségünkre volt a tolmácsolásban, valamint Luigi Montano urat, aki a megemlékezés szervezője volt.
Az ünnepségen levetítették azt a videót, amely bemutatja, iskolánk hogyan őrzi Mons. Verolino emlékét.

A mai találkozónak azért volt különös jelentősége, mert egy virtuális együttműködést kötöttünk, amelyben közös programokat szervezünk a Világ Igazai nevét viselő, ápoló intézményekkel.

Ammerné Nagymihály Emília

View the embedded image gallery online at: