2015. december 19.

Karácsony 09A téli szünet előtt meghitt ünnepség keretében tartottuk meg az immár szokássá vált karácsonyi teadélutánunkat.
Az igazgató asszony megnyitójában az egymásra való odafigyelés, a belső béke megteremtésének a fontosságát hangsúlyozta.
A Színjátszó szakkör és az Énekkar közös produkciója nagyon tetszett a jelen lévő gyereknek, szülőknek, vendégeknek. Andersen Fenyőfa című meséjének adaptációja, a karácsonyi dalok éneklése és Ady Endre Karácsonyi Rege című versének meghallgatása Szabó Gyula előadásában mindenki szívét megérintette.

A műsor keretében immár harmadik alkalommal gyönyörködhettünk a Kodály Zoltán Kórusiskola növendékeinek hárfa játékában.
Az ünnepséget kötetlen beszélgetés zárta.
A teadélutánhoz a tortát a Horváth Cukrászda és egy tanulónk, Kúcs Zoltán szülei  adományozaták. Köszönjük!