gennaro logo new

20221116 100250 minPályaorientációs napunkon, a 3. szülő klub keretében érdeklődő szülőkkel és gyermekeikkel látogatást tettünk az ERFO-FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft.-ben, ahol megváltozott munkaképességű munkavállalók rehabilitációs foglalkoztatását, sikeres és tartós nyílt-munkaerőpiaci elhelyezkedésük elősegítését végzik az ott dolgozó szakemberek.

A készségfejlesztő iskola tanulói bekapcsolódhattak különféle gyártási folyamatokba: érdeklődéssel hallgatták a munkatársak magyarázatát, majd lelkesen vetették bele magukat a munkavégzésbe. Többségük elszántan készül a felnőtt életére, melynek része a hasznos tevékenységek végzése és lehetőség szerint a munkavállalás.

Köszönjük Radnai Tamásnak, a dolgozóknak és a munkavállalóknak a lehetőséget és a szíves fogadtatást.

Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech