gennaro logo new

2013. december 22.

Karácsony 5Intézményünkben a hagyományokhoz híven december 20-án tartottuk vacsorával egybekötött karácsonyi ünnepségünket.

 

 

 

 

 

Az iskola tanulói és dolgozói, a szülők és a meghívott vendégek az Igazgató Asszony ünnepi beszéde után a Színjátszó szakkör előadásában A kis gyufaárus lány adaptációját láthatták. Ezt követően az Énekkar és az Ezer Szál zenekar karácsonyi dalokat adott elő.
A Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakközépiskolából érkező fiataloktól az ünnephez illő verset és dalokat hallhattunk.
Az elmúlt évben is nagy sikere volt a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Gyakorlóiskolájából érkezett növendékek hárfajátékának. Ebben az évben is karácsonyi dalok előadásával és közös énekléssel emelték az ünnep fényét.
Szeretetben, az együttlét örömét megélve töltöttük el az estét.

Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech