gennaro logo new

2023.10.20.

IMG 8151A Magyar Festészet Napja alkalmából iskolánkban ebben az évben is alkotónapot tartottunk. Idén Victor Vasarely kétdimenziós képei nyújtottak inspirációt ahhoz, hogy egy olyan közös munkában működjünk együtt, melyben minél több autista tanulónk be tudja mutatni kreativitását. Egy óriási vászonra, felosztott négyzetekbe rajzoltunk geometriai alakzatokat, melyeket kis és nagy művészeink saját szabálykövető, avagy formabontó látásmódjuk szerint festettek ki. Az alkotás folyamatát végig dokumentáltuk. Ezekből a képekből osztunk meg néhányat.

Tóth Andrea
gyógypedagógus

 

 

 

Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech