2022.04.11.

20220405 091649Készségfejlesztő iskolánk tanulói, április 5-én rendhagyó környezetvédelem órán vettek részt, melynek előadói a BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. FKF Hulladékgazdálkodási és Köztisztasági Divíziójának munkatársai voltak.

Az interaktív előadás során hallhattunk a környezetvédelem fontosságáról, a szelektív hulladékgyűjtés módjáról és az újrahasznosítás jelentőségéről. A játékos, szemléletes foglalkozáson diákjaink aktívan vettek részt, kipróbálhatták eddig megszerzett tudásukat.

Vendégeink számos ajándékkal is megleptek bennünket: több szelektív kukaszettet, elsőseink számára uzsonnás dobozokat, valamint feladatgyűjteményes kiadványokat hoztak. A kartonpapír kukákat készségfejlesztő iskolásaink örömmel rakták össze és osztották szét az iskola minden részébe.

Köszönjük szépen!