2022. 01. 15.

kutyatp04Csecserits Beáta karitatív módon, a Tordasi Közhasznú Állatasszisztált Terápiás és Oktatási Egyesület tagjaként, hetente tart kutyás fejlesztő terápiás foglalkozásokat kollégiumunkban. Három éve jár hozzánk (kisebb megszakítással a pandémia miatt), segítőivel, Maggie-vel, a border collie-val és Rafival a border terrierrel.

Beáta bemutatkozó levelében szeretettel ír róluk:

„Maggie 10 éves szuka kutya, a nyugodt erő. Nagyon szeret a gyerekekkel dolgozni, a statikus feladatok is erősségének számítanak, a szerepjátékokban különösen brillíroz. Nem szereti a macskákat, de mindenfajta jutalomfalatot örömmel elfogad.

Rafi 4 éves szuka kutya, egy igazi szeretetgombóc. Állandóan mozgásban van, mindenre figyel, nagyon szereti, ha a pocakját vakargatják. Nagy kedvenc, pedig kedvessége mellett nagy csibész, igyekszik a feladatokat a saját kedvére módosítani.”

Tanulóink mindig nagyon várják, hogy elérkezzen a szerda délután, amikor Maggie és Rafi megérkeznek Beátával. Nagyon hálásak vagyunk nekik!