2020. október 15.

zalanA Zene világnapja alkalmából a Budapesti Művelődési Központ rajzpályázatot hirdetett alsó tagozatos diákoknak a Zene mindenkié címmel.
Iskolánk több pályaművel nevezett. Az alkotásokat online lehetett beküldeni. Nagyon boldogok voltunk, amikor megtudtuk, hogy Paál Zalán 4. osztályos tanulónk különdíjat kapott.

Zalán az elismerő oklevelet egy zenei élményt is nyújtó ünnepségen veheti át november elején.
Nagy öröm ez számunkra azért is, mert pedagógusa elmondása szerint Zalán két évvel ezelőtt még nem igazán szeretett kézműveskedni.

Mostani alkotását Vivaldi Négy évszak című zeneművének Ősz részlete ihlette. A kép Zalán kedvenc technikáival, lufifestéssel és egy különleges ecset használatával készült. Nem árulunk el titkot azzal, hogy ilyenkor a festés úgy magával ragadja, hogy tetőtől talpig festékes lesz a kis művész.