2019. április 02.

IMG 20190401 131911A Magyar Parasport Napján tartott Lélekmozgató programunkkal és az iskolai programról készített beszámolónkkal 50 ezer Ft-os DECATHLON sporteszköz-utalványt nyertünk, amelyet Szabó László a Magyar Paralimpiai Bizottság és a FODISZ elnöke valamint Drávucz Rita olimpikon, világ- és Európa-bajnok vízilabdázó, a Magyar Parasport Napjának nagykövete adtak át a Hegyvidék TV, a Magyar Katolikus Rádió és a Karc FM rádió jelenlétében.

A pályáztatók jelzése szerint a legkreatívabb, legtartalmasabb, leginkább lélekmozgató programokat díjazták. A Magyar Paralimpiai Bizottság Köztestület és a FODISZ javaslatára az előzetesen meghirdetett 10X100 ezer Ft értékű díj mellett további 40 db 50 ezer Ft értékű DECATHLON sporteszköz-utalvány került kiosztásra a pályázó intézmények között.

Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy a Lélekmozgató pályázatra beérkezett 254 pályamű közül a mi programunkat is díjazták. Egy-egy a tanulók által a programon készült képpel kedveskedtünk vendégeinknek.