2014. február 20.

Farsang 2014 61Bár a kanál nem keringőzött, és a habverő sem járt táncot, a farsangi hangulat a kezdetektől a tetőfokára hágott a 2014. február 19-én, Zsuzsanna napon tartott iskolai farsangi mulatságon.
A megnyitó és a Tánc szakkör fergeteges bemutatója után a jelmezes felvonulás következett. Az autista gyermekek és az egyéni beöltözők után a csoportok bemutatóját láthattuk. Ötletesek voltak a jelmezek, és szórakoztatóak a bemutatott produkciók.

A zsűri tagjai – akik természetesen most is nehéz helyzetben voltak – három kategóriában hirdették ki a győztest és a helyezetteket, akik nagyon elégedettek voltak az ajándékaikkal.
Az eredményhirdetés után az Ezer-szál zenekar hangulatos előadását élvezhették a bálozók.
Ezt a várva várt tánc, a buli követte. A fényképek tanulsága szerint is felszabadult, jó hangulatban ropta mindenki. A gyermekek még a farsangi fánkról is megfeledkeztek egy időre, annyira belefeledkeztek a farsangi hangulatba.