gennaro logo new

Feladatok:

  • oktató-, nevelő munka elvégzése
  • tanulók egyéni fejlesztése
  • tanulók személyiségfejlődésének elősegítése
  • szakmai munka adminisztrálása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • gyógypedagógiai attitűd
  • magas fokú elfogadás, tolarancia tanulóink iránt
  • csapatmunkában való munkavégzési képesség

Amit kínálunk:

  • továbbképzési lehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • igényes munkakörnyezet
  • biztos álláshely
  • dinamikus szakmai csapadban való munkavégzés
  • felelősségteljes, önálló munka

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

T o v á b b i   á l l á s l e h e t ő s é g e i n k :
www.gennaroiskola.hu/allas

crayons-1445053 1280

Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech